Виховна година до «Дня української мови та писемності»

9 листопада доц. Білан В.А. була проведена виховна година «День української мови та писемності» зі студентами 411 групи.

Мета: ознайомити студентів з основними етапами розвитку української мови, процесом русифікації України та боротьбою з нею; звернути увагу на унікальність рідної мови, на її місце серед інших мов світу;  формувати громадянську і загальнокультурну компетентності.

День української писемності та мови – традиційне свято, що відзначається 9 листопада ще з 1997 року.

Мова – не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні плати духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніші надбання віків, фарби буття, інтелектуальна діяльність нації. Сьогодні у нас, як ніколи раніше, оголеними стали почуття патріотизму, національної гордості, любові до мови свого народу, розуміння причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні.

Присутні мали нагоду пригадати історію, обговорити важливість української мови для сучасності і заохотити всіх до безупинного вивчення нашої рідної мови.