виховна година зі здобувачами освіти випускного курсу освітньо-професійної програми “Дошкільна освіта”

Успішне складання екзаменаційної сесії, проходження виробничої практики та вступ до магістратури: виховна година в онлайн-режимі зі здобувачами освіти випускного курсу освітньо-професійної програми “Дошкільна освіта”.

Не дивлячись на усі побоювання та перестороги, учасники освітнього процесу успішно адаптувались до нових вимог сьогодення в умовах карантинних заходів та впевнено йдуть до завершення навчального року. Для студентів 411 групи цей рік є особливо важливим, адже попереду складання випускної атестації та вступ до магістратури. Кожен із них планує продовжувати навчання та здобувати другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Актуальними для розгляду були питання правил вступу та умов прийому на навчання, терміни подачі заяв та документів, а також особливості підготовки до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Крім того, студенти детально ознайомилися з сайтом регіонального центру оцінювання якості освіти.

Успіхів вам і до зустрічі в магістратурі.

Автор: Гарбар С.В.