Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Дошкільна освіта”

23 лютого 2017 року значним здобутком факультету дошкільної та спеціальної освіти стала перемога в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта».

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою виявлення кращих досліджень і формування молодого резерву науковців. На Конкурс було представлено 50 наукових робіт з актуальних проблем дошкільної освіти з 29 вищих навчальних закладів.

За результатами конкурсу, студентка 42 групи Журавко Тетяна  зайняла  ІІІ місце. Керівник студентської наукової роботи − доктор педагогічних наук, професор Рогальська-Яблонська І.П. Конкурс проходив на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Учасники конкурсу отримали сертифікати, які підтверджують їх участь у даному заході. Подяками відзначені наукові керівники переможців.