ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ «МАГІСТРА» ВИПУСКНИКАМ 603 ГР.

04.02.2022р. у 413 ауд. о 13 год. відбулося вручення дипломів «магістра» випускникам 603 гр. факультету дошкільної та спеціальної освіти.

З вітальним словом звернулася до випускників декан факультету дошкільної та спеціальної освіти – к.п.н., доцент, доцент кафедри дошкільної освіти Світлана Попиченко та побажала їм бути успішними у професійному та особистому житті та не зупинятися на досягнутому, а прагнути опановувати нові вершини.

Також з вітаннями виступила д.п.н., професор кафедри дошкільної освіти Світлана Гаврилюк та окрім гарних вітань побажала студентам долучатися до наукової співпраці – участі у конференціях, семінарах, круглих столах та методичних дайджестах.

По-материнському вітала студентів-випускників куратор групи – к.п.н., доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Неля Кравчук, яка поблагословила студентів на довге, щасливе, успішне та сповнене яскравих моментів життя.

Студенти-випускники у відповідь на всі вітання відповіли гарними висловлюваннями про роки навчання в університеті, про викладачів, які передавали їм щоденно власні знання та спонукали до нових відкриттів тощо.

Наталія Щельнова: Ось нарешті позаду 5,5 років навчання , але ці роки  залишаться в серці на все життя, як найяскравіші, заповнені враженнями та подіями, дружбою та єдністю, великих  досягнень та задоволення. Дякую Уманському державному  педагогічному університету ім. Павла Тичини  за таку чудову мить в своєму житті, це найкращий університет, і чудові педагоги. І наша любима Неля Павлівна, дякую вам, і низький Вам уклін !!!!!

Марина Кінзерська: Промайнули роки навчання як одна мить! Ми з упевненістю можемо сказати, що Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – найкращий!!!

Щиро вітаємо випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти з успішним завершенням навчання та отримання диплома «магістра».

З найщирішими побажаннями адміністрація факультету

та професорсько-викладацький склад