ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!!!

Сьогодні, 17 листопада, настало добре, радісне, веселе молодіжне свято – Міжнародний День студента

Що це за день, яка в нього історія, коли і як його святкуємо?

День студента в Україні святкується двічі – 17 листопада і 25 січня. Історичною датою студентів вважається 17 листопада. У цей день в 1939 році понад 1200 студентів Чехословаччини було заарештовано і поміщено в концтабір, частину з них стратили. Для вшанування пам’яті про цю молодь і був проголошений Міжнародний день студентів. А ось 25 січня православні християни відзначають День святої мучениці Тетяни. Цього ж дня в 1755 році імператриця російська Єлизавета відкрила в Москві перший університет, тому це свято асоціюється з днем студентства. В Україні, День студента було визначено в 1999 році Указом президента від 16 червня 1999 року.

Міжнародна мета цього свята – об’єднати студентів всього світу і підкреслити важливу роль цієї соціальної групи в житті і розвитку суспільства.

Колектив факультету дошкільної та спеціальної освіти бажає Вам, шановні студенти, бути достойною заміною попереднього покоління, стати кваліфікованими працівниками у різних сферах діяльності та, що не менш важливо, – гідними людьми своєї держави.