Вітання декана З Новим Роком та Різдвом Христовим !

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.

Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.

Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

Бажаю щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії !

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя ! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача !

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою декан факультету дошкільної та спеціальної освіти, доцент кафедри дошкільної освіти Світлана Попиченко!