Відкрите онлайн-заняття з дисципліни «Основи інклюзивної освіти»

05.04.2022 року на третій парі доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Калиновською Іриною Сергіївною було проведено відкрите практичне онлайн-заняття для здобувачів вищої освіти денної форми навчання ОС «бакалавр», спеціальності 016 Спеціальна освіта 214, 215 груп. Заняття проводилось у рамках дисципліни «Основи інклюзивної освіти» на тему: «Інструментарій оцінювання. Оцінювання на основі кінцевих результатів. Тестування в умовах інклюзії», на платформі Google Meet.

У межах тематики відкритого заняття викладачем та студентами було розкрито та проаналізовано основні поняття: інструментарію оцінювання, аналізу навчальної програми, аналізу зразків роботи, спостереження та інтерв’ю, процедури проведення інтерв’ю, тестування.

Підібраний цікавий матеріал, дозволяв застосування прийомів розповіді, характеристики, пояснення, коментування ходу подій та їх закономірностей. Окрім того викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті використовуючи сучасні методичні прийоми з мультимедійними засобами для глибшого розкриття теми.

По завершенню заняття на кафедрі відбулося активне обговорення аспектів викладання. А також було надано рекомендації щодо покращення проведення онлайн-занять.

Загалом, відкрите онлайн-заняття було проведено на високому науковому, навчально – методичному рівні і одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію викладача, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу, спонукати студентів до активності, створити творчу та робочу атмосферу.