ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ МОДУЛЬ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ «МОЛОДІ ЛІДЕРИ»

17 – 18 травня 2018 року команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у складі фахівців відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва Богдана Семчука та Лілії Огородник взяли участь у роботі першого модулю «Молоді лідери» третього циклу «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України».

Під час заходу, який проходив у м. Києві, учасники обговорили основні концепції, теорії та моделі лідерства, питання реформування вищої освіти. Представники нашого університету відвідали ряд цікавих тренінгів, спрямованих на формування комунікаційних навичок та компетенції емоційного інтелекту, взяли участь в різноманітних інтерактивних іграх, продемонстрували свої навички, креативність і педагогічну майстерність. Молоді лідери УДПУ мали змогу поспілкуватися з колегами із різних закладів вищої освіти України, поділитися своїми знаннями та враженнями, обговорити основні проблеми розвитку вищої освіти та шляхи їх вирішення.

Зазначимо, що Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є одним із 14 закладів вищої освіти України, що стали учасниками третього циклу «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України». Цей інноваційний проект проводиться Британською Радою в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізується за підтримки МОН України. Програма спрямована на формування культури лідерства у вітчизняній вищій освіті.