Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

22 лютого 2024 року викладачами кафедри спеціальної та інклюзивної освіти було організовано та проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта серед здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

З початком роботи олімпіади учасників привітала декан факультету Світлана ПОПИЧЕНКО та Голова ради молодих науковців факультету Дар’я ХРИПУН.

Олімпіада проводилась за допомогою використання мобільного додатку Kahoot - який допомагає швидко та якісно перевіряти знання здобувачів вищої освіти.

Виконання завдань вимагало від учасників глибоких і міцних знань з основ логопедії, спеціальної педагогіки та психології.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта серед здобувачів визначились такі місця:

– І місце Анастасія ЖЕЛЄЗНЯК;

– ІІ місце Олександра БІЛОБРОВ;

– ІІІ місце Марія ЯКОБЧУК.

Переможці були відзначені і нагороджені дипломами та подарунками, всі інші учасники відзначені заохочувальними подарунками.

Вітаємо учасників з перемогою і бажаємо майбутніх звершень на науковому олімпі та перемоги у ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади!