Відбулися попередні захисти магістерських робіт здобувачами вищої освіти ОПП Спеціальна освіта, спеціальність 016 «Спеціальна освіта».

З 13 по 21 жовтня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулися попередні захисти магістерських робіт здобувачами вищої освіти денної та заочної форм навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта, спеціальність 016 «Спеціальна освіта».

Попередній захист магістерських робіт було організовано за участі членів екзаменаційної комісії: Цимбал-Слатвінської Світлани Володимирівни (доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти), Попиченко Світлана Сергіївна (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти, декан факультету дошкільної та спеціальної освіти), Малишевської Ірини Анатоліївни (доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти), Бабій Інни Володимирівни (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти) та Бевзюк Марини Сергіївни (кандидат педагогічних наук, директор Комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Уманської міської ради.

Здобувачі вищої освіти підготували на попередній захист доповідь (короткий зміст роботи) до 10 хвилин з метою ознайомлення з основними результатами дослідження. Комісія оцінювала роботу за зовнішніми ознаками. У разі виявлення несуттєвих недоліків члени комісії надавали  рекомендації для їх виправлення

Усі студенти продемонстрували високий рівень володіння матеріалом, впевненість під час виступу, наявність усіх документів, які мають бути наявні на даному етапі роботи над магістерською роботою. Всі побажання та зауваження членів екзаменаційної комісії були конструктивними, чіткими, та сприяють покращенню змісту та структури магістерських робіт.