Відбулася консультація щодо випускних екзаменів для ОС “Молодший бакалавр” та “Бакалавр” ОП Спеціальна освіта

У вівторок, 23 травня 2023 року  відбулася онлайн консультація для здобувачів вищої освіти ОС “Молодший бакалавр” та “Бакалавр” Спеціальності: 016 Спеціальна освіта,  освітня програма: Спеціальна освіта.

Зокрема голова екзаменаційної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Марина Лемещук  наголосила на особливостях проведення випускної атестації у змішаному (очно або дистанційно, за допомогою онлайн платформи Google Meet та інформаційно-освітнього середовища Moodle), оголосила склади комісій та звернула увагу здобувачів освіта на обов’язковому проведенні ідентифікації та запису екзамену.

Секретар екзаменаційної комісії, доктор філософії, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Людмила Черніченко детально ознайомила здобувачів із процедурою проведення екзамену та дала чіткі відповіді на запитання, які виникали у ході консультації у студентів.

Також на зустріч було запрошено кандидата педагогічних наук, доцента кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, заступника декана з профорієнтаційної роботи Ірину  Калиновську, яка розповіла про реєстрацію на ЄВІ, процедуру його проходження, перелік документів неодхідних для вступу та про важливість продовження освіти за ОС “Бакалавр” та “Магістр”.

Бажаємо нашим здобувачам освіти успішно скласти випускні екзамени та продовжити навчання у стінах рідного факультету!!!