Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Весело проводимо час у Центрі розвитку дітей “Дивосвіт “

Центр розвитку дітей “Дивосвіт ”  (завідувач Вознюк Н.Д.,лаборант Криволап І.А.) радо приймає першокласників після навчання в школі, доречними стають релакс -ігри та зняття психологічного напруження. Так цікавинкою стала іграшка “звукова труба гофра” гнучка та пластична.

Це забавні та функціональні сенсорні трубки, які ляскають, розтягуються та з’єднуються. Прекрасна іграшка у вигляді труби, яка надихне малюків і пробуджує їхню фантазію. З цією іграшкою можна придумати нескінченну кількість ігор. Вона може підходити для дітей з особливими потребами. Цю іграшку можна м’яти, крутити, згинати, з’єднувати з іншими такими ж іграшками.  Добре розвиває моторику рук, розумові здібності, логіку, кмітливість та багато іншого.  Діти молодшого дошкільного віку, теж з цікавістю вправляються у створенні різних фігур.