Успішні захисти кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта

Завершальним кроком в навчанні здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» є захист випускних кваліфікаційних робіт. Це важливий результат усієї навчально-наукової роботи, особистої дослідницької діяльності, вагомий здобуток наукового пошуку, що тривав весь період навчання за даним освітнім ступенем та проходив під дбайливим та конструктивним керівництвом висококваліфікованих науковців випускових кафедр факультету.

У період з 24 травня по 26 травня 2023 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Науковий доробок магістрантів був представлений на наукових конференціях та у численних публікаціях.

Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми Дошкільна освіта, освітнього ступеня «Магістр» проходив в діловій, теплій, товаристській атмосфері.

Магістранти в своїх доповідях зосередили увагу на обгрунтуванні отриманих висновків та висвітленні сформульованих пропозицій, представленні наукової новизни власних досліджень.

Під час захистів кваліфікаційних робіт усі студенти дали вичерпні відповіді на всі питання членів екзаменаційної комісії, що сприяло об’єктивності оцінювання результатів наукової роботи магістрантів, перевірці набутих компетентностей та програмних результатів навчання.

Екзаменаційна комісія високо оцінила результати наукових робіт студентів та прийняла рішення щодо присвоєння усім здобувачам вищої освіти очікуваної ними кваліфікації.

Від імені всіх науково-педагогічних працівників факультету дошкільної та спеціальної освіти вітаємо здобувачів з успішними захистами випускних кваліфікаційних робіт та щиро бажаємо нашим магістрантам подальших перемог в професійній діяльності!