УСПІШНЕ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ «БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ І ПЕДАГОГІВ: ДІЄВІ ІНСТРУМЕНТИ ТА ПРАКТИКИ ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ»

Викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини к. пед.н., доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Кравчук Н.П. та к.пед.н., доцент Бутенко О.Г. вивчали курс «Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки», який тривав із 20.03.2023р. по 31.03.2023р.

129_Ольга Бутенко

130_Неля Кравчук

Доповненням курсу були онлайн-лекції  на теми: «Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру» та «Соціальне навчання та взаємодія в закладі освіти: навчання через гру для успішного майбутнього», «Як говорити з дітьми про війну».

По завершенні курсу викладачами було відзнято заліковий відеоролик та відправлено організаторам курсу.

20.04.2023 р. – викладачі отримали сертифікати, які засвідчують успішне проходження курсу «Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки».

Вітаємо учасників курсу і бажаємо подальших успіхів, натхнення для подальшої імплементації програми у закладах освіти!