Новини, події, оголошення

Україна – єдина держава

День знань – 1 вересня – завжди велична подія для всього студентства, адже саме в цей день відкриваються двері вищих навчальних закладів.

Поточний навчальний рік непростий, адже розпочинається у вкрай складній суспільно-політичній ситуації. Рішуче засуджуючи ворожі й антигуманні дії агресорів проти українського народу, факультет дошкільної та корекційної освіти закликає студентську молодь до єднання і зміцнення української державності. Глибоко усвідомлюючи, що успішно розпочавши новий навчальний рік і забезпечивши в умовах війни та економічної кризи високу якість вищої освіти, ми зміцнюємо професійний і науковий потенціал країни, а отже й її економічну могутність. Сьогодні, як ніколи, на плечі викладачів лягає відповідальність за формування єдності українського суспільства, особливо у студентському середовищі.

Враховуючи зазначені обставини, на факультеті навчання розпочалося із першої лекціі «Україна – єдина країна», метою якої є формування у студентів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави. До проведення лекції було запрошено кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української літератури та українознавства Валентину Анатоліївну Гончарук.

DSC03939

Лектор наголосила на основних історичних подіях становлення української державності, формуванні почуття приналежності до України, усвідомленні себе українцем і відповідальністю за долю держави й українського народу; вихованні поваги до державних символів, шанобливого ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну.

DSC03943

DSC03941

Наша перемога – у єдності!