Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» проведено тематичний тиждень з образотворчої діяльності «Зима-чарівниця»

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» з 11 по 15 грудня проведено тематичний тиждень з образотворчої діяльності «Зима-чарівниця» з метою розвитку творчих здібностей, вміння відтворювати красу навколишньої дійсності. Саме зображувальна діяльність має велике значення для всебічного розвитку особистості.

Попередньо з вихованцями були проведені спостереження, уроки-милування за красою зимової природи, читання художньої літератури, в якій українські письменники і поети описали красу чарівної пори року. У малюванні, ліпленні, аплікації діти змогли доступними засобами виразити свій емоційний стан, ставлення до краси навколишнього середовища, удосконалювали вміння створювати прекрасне своїми руками.

З дітьми були проведені цікаві та змістовні заняття «Казкові зимові дерева», «Стає білим все навколо», «Веселий сніговик», «Сніжинка своїми руками», «Одягаємо рукавички».

Проведення комплексної роботи по зображувальній діяльності сприяло розвитку у дітей вміння емоційно сприймати, милуватися, дивуватися, помічати красиве та його відтворювати.

Зима – прекрасна пора року. Творчість дає можливість передати  її чарівність. Тому вихователі разом з дітьми продовжують створювати безліч різних аплікацій на тему зими, які захоплюють дітей у цікаву роботу, розвивають моторику та мислення.