Новини, події, оголошення

Творчість – це величезна загадка і щастя для людини

19 вересня у рамках відзначення Всесвітнього дня вихователя для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів №28, №9, вчителів загальноосвітньої школи № 1 та студентів 35 і 45 груп факультету дошкільної та колекційної освіти доцентом кафедри ТМДО, заслуженим майстром народної творчості України Оленою Поліщук проведено семінар-практикум на тему: «Декоративно-прикладне мистецтво в системі художньо-естетичного виховання дітей 5–10 років».

image1

image2

Під час проведення семінару було обговорено питання практичного застосування елементів декоративних розписів Уманщини 1920-х років в образотворчій діяльності дітей та значення символіки окремих елементів.

Слухачам було презентовано навчально-методичний посібник Олени Поліщук «Декоративне мистецтво Черкащини в образотворчій діяльності дітей» (2013 рік) та буклет «Вишня».

SAM_0881

Народне мистецтво – це те правічне коріння, з якого виросло могутнє дерево сучасного мистецтва на гілках якого пишно розквітли різні його види.

Людина призначена для творчості, творчість є її моральним обов’язком, завданням і місією на землі.

Вишня – священне дерево прадавніх українців. Вона була символом богині літа – Лялі. На сьогодні вишня – це символ рідної неньки, батьківської ласки, Матері Божої (Всевишньої).

image4