ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З МИСТКИНЕЮ Й ПОЕТЕСОЮ З УМАНЩИНИ ОЛЕНОЮ ВАСИЛІВНОЮ ПОЛІЩУК

З метою ознайомлення здобувачів вищої освіти з народним мистецтвом, традиціями прадавніх поколінь кураторами груп постійно організовуються творчі зустрічі з талановитими людьми.

Така яскрава, незабутня, творча  зустріч студентів 1-3 курсів (куратори доктор пед. наук, професор Гаврилюк С.М., кандидат пед наук, доцент Скрипник Н.І.) відбулася 15 листопада 2023 року з заслуженою мисткинею народної творчості України Оленою Поліщук, яка стала гостею вечора в Уманській Централізованій Системі Бібліотек.

Олена Василівна познайомила всіх присутніх зі своїми творчими роботами, розповіла про історію виникнення та особливості зразків народного декоративного мистецтва Черкащини, про метафори-символи  окремих елементів декоративних візерунків. Також мисткиня поділилася творчими планами на майбутнє.

Протягом заходу студенти ділилися враженнями від побаченого, спілкувалися та задавали запитання Олені Василівні.

Приємним сюрпризом для гостей стали подарунки-обереги від Олени Василівни.

Студенти та викладачі факультету щиро дякують шановній Олені Василівні за цікаву інформацію та незабутні враження. Бажають творчого натхнення та з нетерпінням чекають на нові цікаві зустрічі.