ЦІКАВІ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД СІМ’Ї»

Відповідно до Наказу ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини № 59 о/д  від 27.01.2021 «Про організацію освітнього процесу у період з 1 лютого по 28 лютого 2021 року» освітній процес  у період з 01.02. по 28.02 організовано у дистанційному режимі. Відповідно, навчальні заняття із дисципліни «Соціально-педагогічний супровід сім’ї» організовано в дистанційному форматі із використанням онлайн платформи Google Meet для студентів 21 групи початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти молодший бакалавр спеціальності 012 Дошкільна освіта.

19 лютого 2021 року було проведено спільне лекційне заняття на тему: «Соціально-педагогічна робота з неблагополучними сім’ями» доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Ольгою Миколаївною Мельниковою із соціальним педагогом дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №25 «Ягідка» Ганною Петрівною Кравець, яка має досить великий досвід у соціальній сфері.

Здобувачі мали можливість ознайомитися із методиками роботи з неблагополучними сім’ями, які використовує соціальний педагог у свої роботі, дізнатися про освітню та посередницьку соціально-педагогічну допомогу сім’ям, про особливості застосування форм соціально-педагогічної роботи з даною категорією сімей.