Новини, події, оголошення

СВЯТО МУЖНОСТІ І ВІДВАГИ

14 жовтня Україна відзначає два славетних свята – День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті й відданості Україні.

13 жовтня до Дня українського козацтва студрада факультету дошкільної та спеціальної освіти провела виховний захід на тему “Свято мужності і відваги” для студентів перших та других курсів. Також,  представники від студентського самоврядування взяли участь в покладанні квітів до пам’ятника Героїв небесної сотні.

З усього серця вітаємо з цими знаменними святами всіх громадян України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!

Віримо в те, що ми, українці, – справжні борці за свободу – спільними зусиллями побудуємо могутню державу, і що Божа милість буде супроводжувати нас в цій справі.
Бажаємо вам лицарської звитяги, здоров’я і наснаги, єдності та віри, нових перемог і звершень заради процвітання нашої Батьківщини.