СТУДЕНТИ УДПУ РОЗПОВІЛИ ПРО СВІЙ УНІВЕРСИТЕТ

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – найбільший вищий навчальний заклад Черкащини. Студентство нашого університету значно примножує населення старовинної Умані.
   А як живуть студенти УДПУ, чим займаються? Про свої будні та свята вони розповіли читачам обласної газети «Нова доба». Пропонуємо ознайомитися із думками активістів та представників студентського самоврядування нашого університету про студентське життя і навчання.
   Сподіваємось, що це допоможе цьогорічним вступникам – юнакам та дівчатам, які прагнуть працювати з людьми, природою чи технікою, займатися наукою, мистецтвом чи спортом, які хочуть бути впевненими в майбутньому, зробити правильний вибір – обрати не вагаючись Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.