студенти ІI курсу привітали педагогічний колектив базового закладу дошкільної освіти м. Умань № 15 «Сонечко» із Всеукраїнським днем дошкілля

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля студенти ІI курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти разом із викладачем кафедри дошкільної освіти Гарбар С. В. привітали педагогічний колектив базового закладу дошкільної освіти м. Умань № 15 «Сонечко».

Для дошкільників було проведено майстер-класи “Пальчиковий театр”, “Лялька- мотанка”, “Браслети дружби” (Олексійчук Софія, Шемонаєва  Єлизавета, Борисова Марія, Корнєєва Юлія, Коляденко Юлія, Сачок Анастасія).

Студенти долучилися до святкових привітань педагогічному колективу дитячого садочка із побажаннями щоденного позитиву, радості й оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, стресостійкості, а головне – здоров’я, добробуту і подальшої плідної співпраці.

Дошкільники, студенти та педагогічні працівники закладу дошкільної освіти отримали багато позитивних і незабутніх емоцій від спільної зустрічі. Ми щиро дякуємо керівнику закладу дошкільної освіти Бурлаченко Світлані Юріївні та педагогічним працівникам за тісну і плідну багаторічну співпрацю.