Студенти факультету відвідали ярмарку вакансій

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за ініціативи Уманського міського центру зайнятості та за підтримки Черкаського регіонального центру зайнятості, Державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики України відбулася «Ярмарка вакансій».

На «Ярмарку вакансій» завітали представники відділів освіти Уманської та Христинівської районних державних адміністрацій Черкаської області, Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради, Ладижинського НВК №1 та ряду дошкільних навчальних закладів м. Умань.

Випускники факультету ознайомитися з вакансіями ринку праці регіону у сфері надання освітніх послуг.

Учасники заходу поінформували студентів про вакантні посади, зміст та умови професійної діяльності з фізико-математичних, технічних, філологічних, мистецько-педагогічних та дошкільних спеціальностей, а також про вимоги до працевлаштування, потреби навчальних закладів, підприємств та організацій у кваліфікованих спеціалістах. Було також окреслено перспективи розвитку ринку професій, можливості професійного росту і самовдосконалення у процесі професійної діяльності, можливості відкриття власної справи.

Провідний фахівець з профорієнтації Уманського міського центру зайнятості Тетяна Задорожко провела випускникам індивідуально-психологічну діагностику та надала рекомендації щодо вибору сфери подальшого працевлаштування.

Приємно відзначити, що зустріч дала змогу студентам більше дізнатись про ринок праці не тільки на Черкащині, а і в сусідніх областях.