Новини, події, оголошення

Студентський фронт

21-річна Дар’я  Феськова родом з Миколаївської області. Коли почалася війна, вона була в Умані, батьки заборонили їй їхати додому — відчували небезпеку. Дівчина добре пам’ятає батькову настанову: «Завжди залишайся людиною і допомагай, як можеш».
🙌 З початку війни Дар’я волонтерила: перебирала речі на складі для переселенців з гарячих точок, допомагала з приготуванням їжі. Згодом потрапила на дитячу точку «Спільно» від ЮНІСЕФ.
🥰 Робота з дітьми близька Дар’ї    — дівчина навчається на останньому курсі бакалаврату факультету дошкільної та спеціальної освіти на спеціальності 012 Дошкільна освіта за Освітньою програмою Дошкільна освіта. Початкова освіта.
Як каже Даша: «Кожного дня, коли я бачу таких діток, я відволікаюся від того, що відбувається в мене вдома. Вони мене надихають. Я радію, що обрала саме цю професію».
🎨 Даша розповідає, що діти часто дарують малюнки, які зробили під час творчих занять. Дівчина помітила, як з часом почали змінюватися діти та їхні малюнки — спочатку малювали усе чорними олівцями, тепер вже кольоровими. Разом з Дашею вони залюбки роблять ранкову руханку та ходять на її майстер-класи з рукоділля.
«Дітям потрібно зараз багато спілкування та активностей, і проєкт «Спільно» допомагає їм відійти від пережитого», — запевняє дівчина.
Адміністрація факультету дуже пишається своїми талановитими, патріотичними та висококваліфікованими студентами!