СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ УДПУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

За участі студентів та викладачів Інституту економіки та бізнес-освіти відбувся науково-практичний семінар “Проблеми розвитку регіонів в умовах децентралізації”, що проходив на базі Уманської міської ради. Предметом обговорення стали основні аспекти розвитку реформи децентралізації в Україні, зокрема і в Умані.

На семінарі був присутній міський голова Олександр Цебрій, який розповів студентам уманських вишів про зміни в житті міста в умовах децентралізації. Студенти взяли активну участь в обговоренні важливих соціально-економічних питань.

Про основні завдання держави на шляху до децентралізації, роль молодих фахівців у розвитку інфраструктури міста розповіла доктор економічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ Ольга Чирва. Ольга Григорівна вручила меру міста подяку за активну участь в обговоренні актуальних питань децентралізації.

На завершення заходу Олександр Цебрій побажав молоді бути активними учасниками суспільних змін, адже саме їм бути агентами змін в культурному, політичному, економічному житті.