СПІВПРАЦЯ З КВНЗ «УМАНСЬКИМ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕДЖОМ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА»

11 березня 2021 року на базі КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка» був проведений І тур олімпіади з педагогіки, психології та методик дошкільної освіти, між студентами 4 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, відділення дошкільної і початкової освіти.

Голова журі: в.о. декана факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент – Попиченко Світлана Сергіївна.

Члени журі: в.о. директора, заступник директора коледжу з навчальної роботи – Крамська Зоя Михайлівна; завідувач відділення дошкільної і початкової освіти – Поштарук Лариса Іванівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, магістр; завідувач навчально-методичної лабораторії – Шарапанюк Аліна Йосипівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист; голова циклової комісії педагогіки, психології та методик дошкільної освіти – Любченко Інна Іванівна, кандидат педагогічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист; Кучай Алла Іванівна – кандидат педагогічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Дякуємо викладачам за здобувачам за можливість співпрацювати у галузі підготовки фахівців дошкільної освіти, обмінюватися кращим досвідом, організації професійно спрямованих заходів.

Бажаємо успіхів переможцям олімпіади у ІІ турі Регіональної олімпіади з педагогіки, психології та методик дошкільної освіти.