Новини, події, оголошення

СОЦІАЛЬНЕ ОПИТУВАННЯ «ЩО ВАС ПРОСИЛИ ПОВЕРНУТИ КОЛИШНІ КОХАНІ?»

Моя любове! Я перед тобою.
Бери мене в свої блаженні сни.
Лиш не зроби слухняною рабою,
не ошукай і крил не обітни!
Ліна Костенко

Любов…Всі навкруги чимдуж викрикують: «Люблю», «Я тебе люблю», «Ти моя любов!». Рано чи пізно до кожного з нас прийде, прилетить, примчить на пухнастих крилах сильне почуття ─ кохання. Коли саме це станеться, невідомо, але, погодьтеся, ми його з нетерпінням та трепетом в душі чекаємо. Здавалося б, навіщо нам любов?!

Вона ─ життєдайна сила, яка дає натхнення, піднімає настрій в будь-яку погоду, з якою не страшні життєві перипетії, з нею затишно, комфортно, тепло, ніжно, як у весняному запашному саду, де замість плодів ─ ніжні руки коханої людини, дотики до обличчя, пристрасні, солодкі поцілунки, як мед! Хтось порівнює любов з «літаючими метеликами в животі», хтось з величезними букетами квітів, хтось із солодощами! І дуже важливо, щоб  це почуття неодмінно поселилося у наших серцях!

На жаль, в житті трапляються і прикрі ситуації ─ розлука з коханими людьми. Часто люди плутають кохання та любов із симпатією, захопленням, в результаті цього закохані пари розходяться. Трапляються і такі випадки, коли по завершенню стосунків партнери  вимагають один від одного повернути подарунки, якими вони обмінювались за період стосунків (одяг, золоті прикраси,побутову техніку тощо).

Напередодні Дня Святого Валентина працівники читального залу №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини Олена Усатюк та Віталія Прокопчук проводять соціальне опитування «Що Вас просили повернути колишні кохані?», яке триватиме з 6 по 15 лютого 2018 року включно. Результати будуть оприлюднені на сайті бібліотеки університету.

Опитування проводитиметься у соціальній мережі «Facebook» на сторінці бібліотеки. Проголосувати Ви зможете ось за цим посиланням «Соціальне опитування». Надіємось на Вашу відвертість!

Прес-центр УДПУ