Новини, події, оголошення

СЛАВА УКРАЇНІ

20 лютого ми відзначаємо шосту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму.

Це не просто черговий офіційний день в нашому календарі, це червона лінія, точка неповернення до старої пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, до старих корупційних схем, а також неможливість повернення до багатовекторності, а по суті «проросійськості» у зовнішньополітичному курсі.

Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих, студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти провели бесіду, де згадали  сотню українців, убитих під час мирних протестів за демократичне майбутнє нашої країни, а також переглянули тематичний фільм «Зима що нас змінила».

Ми висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликаємо весь український народ до єдності у цей важкий, сповнений випробувань час для нашої держави.