ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ МОЛОДОГО ВИКЛАДАЧА

20 жовтня 2021 року відбулося перше засідання науково-методичного семінару для слухачів школи професійного зростання молодого викладача в онлайн режимі.

На семінарі були присутні молоді науковці університету, серед яких і викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Начальник навчально-методичного відділку Ірина Денисюк розповіла про вимоги до навчальних комплексів викладачів, ознайомила з положеннями, а також відповіла на питання, щодо затвердження робочих та навчальних програм.

Старший викладач кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Сергій Паршуков розказав про налаштування корпоративного облікового запису та можливості пошти.

Дана інформація на сьогоднішній день є досить цікавою і актуальною для молодих викладачів університету.