Шевченківські читання «Ми – з Кобзаревого роду!

7 березня 2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся захід, присвячений 210-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка.

Студенти факультету мали можливість пригадати життєвий шлях видатного українського поета, а також  збагатити свої знання про творчість Т. Г. Шевченка, прослухати низку його віршів, відчути колорит поезії та зануритися в сучасно-українську атмосферу: «Думи мої, думи…», «Реве та стогне Дніпр широкий…»,«Садок вишневий коло хати…», «Зацвіла в долині червона калина…», «Село», «Світає, край неба палає…», «І небо не вмите, і заспані хвилі…», «І досі сниться під горою…», «Заповіт».

У заході взяли участь викладачі та здобувачі вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти, щоб доторкнутися до безсмертних творів Кобзаря.

До серця кожного з присутніх увірвалося нескорене Шевченківське слово, яке виражає споконвічні вільнолюбні прагнення нашого народу.