КРУГЛИЙ СТІЛ (ВЕБІНАР) «ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, РЕАГУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЯ ЇХ НАСЛІДКІВ»

29 лютого 2024 року  Національний університет цивільного захисту України провів круглий стіл (вебінар) «Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування та ліквідація їх наслідків». У вебінарі взяли участь представники кафедри психології та педагогіки розвитку дитини факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Н. Кравчук, О. Рябошапка, Т. Журавко.

Під час круглого столу відбулося обговорення ряду важливих питань: «Особливості акустичного моніторингу масштабних пожеж з рідкими органічними речовинами на території міста»; «Сучасний стан можливості проведення розрахунків на стійкості будівель та споруд до прогресуючого обвалення внаслідок пожежі»; «Аналіз процесу перевірки відповідності вогнезахисту деревини, що експлуатується з урахуванням особливостей сучасних вогневих засобів»; «Телекомунікаційні системи цивільного захисту як система ефективного реагування на надзвичайні ситуації».

В обговорені взяли участь доцент кафедри техніко технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності Вячеслав Люльченко, начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки Оксана Житня, викладач кафедри психології Ольга Козак, доцент кафедри історії України Олена Джагунова, викладач-стажист кафедри хімії та екології Владислав Парахненко, старший викладач кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Сергій Декарчук, доцент кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Ольга Джога, викладач-стажист кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Ольга Поліщук, доцент кафедри техніко технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності Юрій Ковальчук, старший викладач кафедри теорії та практики іноземних мов Віктор Литвиненко, доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики Леонід Козинський, доцент кафедри техніко технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності Леся Кравченко, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Неля Кравчук, доцент кафедри теорії та методики спорту Сергій Карасєвич.

Усі учасники вебінару вкотре наголосили на необхідності поширення знань щодо алгоритму дій із запобігання надзвичайних ситуацій та оперативного реагування і ліквідації їх наслідків.