Рухливі ігри та українські народні ігри

dsc06205-600x450
В понеділок, 12 вересня, відбулася відкрита лекція для студентів 35-у групи факультету дошкільної та спеціальної освіти, яку провів доцент кафедри дошкільної освіти Поліщук Олена Василівна. Тема відкритої лекції: “Рухливі ігри та українські народні ігри”. Згідно з планом лекції були висвітлені наступні питання:

1. Характеристика рухливої гри як засобу та методу різнобічного розвитку і виховання дітей.
  2. Поняття про рухливу гру, та її структуру.
  3. Класифікація рухливих ігор, основні види ігор.
  4. Видатні педагоги про роль рухливої гри.
  5. Особливості педагогічних технологій супроводження рухливих ігор з дітьми різного віку.
  6. Українські народні рухливі ігри як дієвий засіб різнобічного розвитку і виховання дітей дошкільного віку в умовах національного відродження.
  7. Види ігор та їх характеристика.
  8. Використання малих фольклорних жанрів.
  9. Ознайомлення дітей з народними атрибутами до ігор

Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал.

dsc06207-1024x768

На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти. Заняття проведено на високому науково-педагогічному рівні й отримано схвальні відгуки

dsc06204-1024x768