Новини, події, оголошення

«РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ЗГАДАЙМО ГОЛОВНЕ»

22 грудня 2017 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено засідання круглого столу студентського наукового товариства «РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ. ЗГАДАЙМО ГОЛОВНЕ».

На засідання виступали заступника декана з наукової роботи Чередник Анни Анатоліївни, заступник декана з виховної роботи Дичок Таїсія Петрівна. Зі студентського активу виступали Журавко Тетяна, Попук Світлана та Копелянець Тетяна.

Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Не в прийнятих документах – папір все стерпить, не в прізвищах лідерів – вони змінювалися і будуть змінюватися. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність. Процес не завершено, бо історія штука не скороспішна. Коли ж завершиться – будуть і правильні рішення, і справжні лідери.

Те, що ми всього цього не відчуваємо, пояснюється одним: ми надто ще наближені до тих подій, надто емоційно сприймаємо їх. І за окремими деревами, як кажуть, не бачимо лісу. З кожною новою річницею Майдану ми маємо змогу осягнути більш повну картину того, що сталося. Але, щоб пазл склався повністю, має пройти ще чимало часу.