Новини, події, оголошення

Пишаємось нашими студентами

        17 грудня 2021 року відбулася передноворічна зустріч ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професора Олександра Безлюдного із студентами-відмінниками, переможцями конкурсів та олімпіад, спортивних змагань, із представниками органів студентського самоврядування, профспілкового комітету та громадських організацій.

       Цінними подарунками від ректорату та профспілкового комітету нагороджені студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти:

Федчик Юлія – стипендіат Президента України. Переможниця І-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Спеціальна освіта.

 

Ревук Олександр – член студентської ради університету. Актор народного театру драми і комедії, лауреат всеукраїнського театрального конкурсу;

        Ректор Університету подякував студентам за зустріч, ще раз привітав із прийдешніми святами і побажав залишатися «успішними, креативними, енергійними, завзятими, мудрими та щасливими, впевнено досягати поставленої мети в житті і не зупинятися перед труднощами».

Щиро пишаємося нашими студентами та бажаємо подальших успіхів в науковій царині, творчому пошуку, придбанні нових практичних знань і реалізації себе як професіоналів!