Психолого-педагогічний супровід дітей дошкільного віку в умовах війни

У зв’язку з виникненням різноманітних психологічних проблем у дітей дошкільного віку, що постраждали під час війни, студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти на практичних заняттях з дисципліни «Основ наукових досліджень», разом з докторкою пед. наук, професоркою Гаврилюк С.М. розробили методичні рекомендації для батьків щодо зниження рівня травматичного стресу та депресії дітей дошкільного віку.

Відтак, питаннями для наукового дослідження та  обговорення тем студентів стали:

1. Психічне здоров’я дітей дошкільного віку під час війни;
  2. Стресові події в житті дітей дошкільного віку пов’язані з війною, вимушеним переселенням;
  3. Спілкування з дитиною на складні теми;
  4. Використання творчих інноваційних (артерапевтичних) методів у роботі з дітьми дошкільного віку під час воєнних дій.

У будь-якій складній ситуації майбутні вихователі  повинні вчитись піклуватися про своїх вихованців, підтримувати їх, робити все, щоб вони відчували себе у безпеці, були захищеними та щасливими!

Підготувала: Гаврилюк С.М.