Практична підготовка

Проміжна зустріч з виробничої педагогічної практики зі здобувачами вищої освіти 502з, 502аз груп заочної форми навчання

З метою ефективного проходження виробничої педагогічної практики у початковій школі, підготовки звітної документації, встановлення зворотнього зв’язку зі здобувачами вищої освіти заочної форми навчання ОС Магістр спеціальності 012 Дошкільна освіта ОП «Дошкільна освіта. Початкова освіта» було проведено проміжну зустріч.

У процесі зустрічі студенти-практиканти поділилися своїми враженнями, які виникли під час проходження виробничої педагогічної практики.

Увагу здобувачів вищої освіти було акцентовано на переліку звітної документації та термінах її здачі; запропоновано пройти опитування щодо вражень від проходження виробничої педагогічної практики у початковій школі на сайті факультету дошкульної та спеціальної освіти.