Професійний розвиток молодих викладачів університету

05 січня 2022 року на платформі  Google Meet відбулося засідання школи професійного зростання викладача, серед присутніх були викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Кравчук Зоя Миколаївна, завідуюча відділом обслуговування читачів бібліотеки УДПУ ознайомила присутніх з можливостями університетської бібліотеки для організації навчальних занять зі здобувачами вищої освіти.

Чупіна Катерина Олександрівна, викладачстажист кафедри психології розкрила специфіку діяльності викладача із здобувачами вищої освіти, які мають особливі потреби.

Харитонова Валентина Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної освіти, Дубова Наталія В’ячеславівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної освіти та технологій за профілями наголосили на дотриманні дрес-коду викладачами закладу вищої освіти.

Дякуємо організаторам та доповідачам за актуальний та цікавий семінар.