ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ПОСІБНИКА “ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ ДО КЕРІВНИЦТВА ОБРАЗОТВОРЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ”

У рамках проведення Днів Науки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини викладачами кафедри дошкільної освіти доцентом О. Поліщук та О. Воєдило для студентів другого курсу було презентовано новий навчально-методичний посібник «Підготовка студентів до керівництва образотворчою діяльністю дітей дошкільного віку», до змісту якого входять сучасні інноваційно-педагогічні технології, спрямовані на ефективне виконання студентами завдань із самостійної роботи, творчих проектів та якісного проходження педагогічної практики в умовах сучасних ЗДО.