Предметна консультація до кваліфікаційного екзамену зі спеціальності «Дошкільна освіта»

15 травня 2023 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» 610з групи заочної форми навчання була проведена предметна консультація до кваліфікаційного екзамену зі спеціальності «Дошкільна освіта» Головою Екзаменаційної комісії доктором педагогічних наук, професором кафедри дошкільної освіти Гаврилюк Світланою Миколаївною.

Під час консультації разом зі студентами були розглянуті ключові питання, винесені до тестів випускного екзамену.

Студенти разом із Гаврилюк С.М. аналізували питання та визначали правильні відповіді.

За час консультації студенти показали розуміння основних педагогічних термінів та алгоритм роботи з тестом.

Надіємося, що студенти покажуть високі результати під час виконання випускного екзамену!!