Новини, події, оголошення

ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять мир на рідній українській землі.

Волонтерка розповіла, куди відправлялась неодноразово зібрана в університеті благодійна допомога. Студентсько-викладацький колектив активно долучався і продовжує бути постійним учасником доброчинних акцій на підтримку українських військових. УДПУ передавав через волонтерські організації теплий одяг, ліки, продукти харчування тривалого терміну зберігання, збирав гроші на придбання необхідних речей для воїнів.

На знак вдячності за підтримку та небайдужість захисники передали нашому університетові прапор, який із рук представника волонтерської організації отримав перший проректор, професор Андрій Гедзик. Він подякував від імені ректорату та всього колективу УДПУ за цінний подарунок. Прапор із передової поповнив експозиції музею УДПУ.

На синьо-жовтому стягові бійці АТО написали щирі слова: «Дякуємо за надійний тил!», «Україна – понад усе!», «Велика подяка усім небайдужим!».

Ми ж бажаємо українським воїнам сили, наснаги, мужності. Нехай береже вас Господь!