ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ВЕБІНАРІВ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE ANALYTICS

Колектив факультету дошкільної та спеціальної освіти долучився до ряду вебінарів, що заплановані компанією Clarivate Analytics в лютому 2019 року. На вебінарах розглядаються питання:

1. Як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українськими передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів (18.02.2019 р.).
  2. Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science (19.02.2019 р.).
  3. Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publonsта ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collectionдовільної групи науковців (20.02.2019 р.).

Вебінари проводитимуться з 18.022019 р. по 20.02.2019 р., тож сподіваємось на плідну працю!