Ознайомлення здобувачів вищої освіти із нормативними документами УДПУ імені Павла Тичини щодо запобігання та протидії корупції

28 вересня 2023 року здобувачів вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти було ознайомлено із нормативними документами щодо запобігання та протидії корупції в УДПУ імені Павла Тичини.

Професором кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Іриною Малишевською було представлено документи закладу вищої освіти у яких задекларовано процедури запобігання та протидії корупції, зокрема «Наказ про виконання вимог законодавства про протидію корупції», «Пам’ятка щодо попередження профілактики корупційних правопорушень», «Положення з оцінки корупційних ризиків».

Лектором наголошено, що у своїй діяльності ЗВО засуджує корупцію, дискримінацію, сексуальні домагання на робочому місці та в освітньому процесі та сприяє протидії цим явищам.

Модератор заходу – Ірина Малишевська, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, факультету дошкільної та спеціальної освіти.