Опанування знаннями надання першої медичної допомоги

Здобувачі вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти відвідали тренінг надання першої медичної допомоги. Тренінг було проведено представниками Червоного хреста на базі КЗ “Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради”.

Після знайомства учасники тренінгу змогли дізнатись про те, яким є алгоритм дій, якщо вони побачили постраждалого. Тренери наголосили, що власна безпека є першочерговою, тому перш ніж підходити до потерпілого, слід звернути увагу на довкілля та переконатись, що умови навколо не несуть небезпеки для нас самих. Після цього учасники дізнались, як правильно давати оцінку стану потерпілого, визначати рівень допомоги, викликати швидку медичну допомогу.

Учасники тренінгу також ознайомилися з тим, як забезпечувати вільну прохідність верхніх дихальних шляхів потерпілого, проводити серцево-легеневу реанімацію, робити штучне дихання через спеціальну маску та використовувати дефібрилятор. Усю теорію тренери відпрацьовували на спеціалізованому манекені, а тому навчання було практичним.

Незважаючи на серйозну і доволі складну тематику тренінгу, атмосфера панувала затишна та позитивна. Здобувачі  активно ставили тренерам запитання та долучалися до обговорень.

Енергійна, неформальна атмосфера, корисні навички й практика – усе це сприяло кращому пізнанню та алгоритму надання першої медичної допомоги.

Висловлюємо подяку за проведення такого важливого тренінгу співробітникам Червоного хреста й дирекції КЗ “Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкас       ької обласної ради”.