онлайн-засідання колективу кафедри психології та педагогіки розвитку дитини

09.08.2022 р. відбулося онлайн-засідання колективу кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, на якому особлива увага була зосереджена на організацію педагогічної практики в І семестрі 2022-2023 навчального року здобувачів вищої освіти в нинішніх реаліях воєнного стану.

З метою безпечної організації практичної підготовки студентів в умовах воєнного стану, гаранти ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта та керівник практики по факультету Дука Т. М. прийняли рішення розширити зв’язки зі стейкхолдерами та керівниками баз практик, промоніторити форми роботи закладів, з якими укладені договори про проходження практики, з метою обговорення та затвердження подальших дій на співпрацю, організацію практичної підготовки здобувачів вищої освіти, адаптованих завдань, які можуть бути виконані студентами-практикантами дистанційно щодо умов сьогодення.

На підставі обговорень керівниками практик було прийнято рішення подати до розгляду навчально-методичної ради факультету питання: з метою організації безпечної практичної підготовки здобувачів вищої освіти, враховувати можливості організації освітнього процесу базами практик (у змішаному чи дистанційному режимі) та затвердження адаптованих завдань практики.