ON-LINE ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ З КЕРІВНИКОМ ТА ЧЛЕНАМИ ПРОЕКТНОЇ ГРУПИ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулась чергова on-line зустріч зі здобувачами початкового рівня (короткого циклу) рівня вищої освіти (молодший бакалавр) спеціальності 012 Дошкільна освіта з гарантом освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» кандидатом педагогічних наук, доцентом Підлипняк Іриною Юріївною та членами проектної групи:

Іщенко Л. В. – доктором педагогічних наук, професором кафедри психології та педагогіки розвиту дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Гаврилюк С.М. – доктором педагогічних наук, професором кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Ціль зустрічі – ознайомити студентів з метою та особливостями освітньо-професійної програми, познайомити з членами проектної групи.

Гаврилюк Світлана Миколаївна розповіла студентам про можливості працевлаштування, які передбачені професійною кваліфікацією даної програми та подальші перспективи навчання на ОС «Бакалавр», «Магістр».