НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ “ВПЛИВ МУЛЬТИПЛІКАЦІЙНИХ ФІЛЬМІВ НА ФОРМУВАННЯ ГЕНДЕРНИХ СТЕРЕОТИПІВ”

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся науково-методичний семінар для викладачів та студентів “Вплив мультиплікаційних фільмів на формування гендерних стереотипів”.

Виступили викладач кафедри дошкільної освіти Колонтаєвська С.В з доповіддю ” Формування гендерних стереотипів у дітей старшого дошкільного віку засобами мультиплікації”; студентка 312 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти Бурлик Д.Є. “Прояви гендерних стереотипів та дискримінацій в сучасних мультфільмах”; студентка 211 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти Жилко М.І. “Формування у дітей уявлень про гендерні ролі засобами дитячої мультиплікації”.

Після завершення науково-методичного семінару доповідачі отримали сертифікати.
Активну участь у обговоренні тем брали учасники семінару, які обмінювалися знаннями, думками, досвідом та гарним настроєм.

Дякуємо за активну участь!