НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД “ПРАВА ЛЮДИНИ – ГАРАНТІЯ РОЗВИТКУ ЛЮДСТВА”

7 грудня 2017 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти було проведено науково-інформаційний захід «Права людини – гарантія розвитку людства». Захід було проведено відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-548 від 12.10.2017р. «Щодо організації заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права», та виконання Плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р.

Захід розпочала завідувач кафедри філософії та суспільних дисциплін, кандидат політичних наук, доцент – Шачковська Любов Сергіївна, яка розповіла про важливість знання своїх прав та обов’язків як громадянина України. Тетяна Петрівна Родік, викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін, акцентувала увагу на правах дитини, важливість їх дотримання, усвідомлення дітьми свого права на повноцінний та гармонійний розвиток.

Досить цікавими та змістовними були виступи студентів, які розповіли про права дітей-сиріт, право дітей та підлітків на працю; булінг, як соціальне явище та боротьбу з ним. Вся студентська аудиторія досить активно обговорювала озвучені питання, ділилася думками та ідеями щодо того, як краще проінформувати молодь про їхні права та обов’язки!