Новини, події, оголошення

НАСТАНОВЧА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ 212 ТА 213 ГРУП ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ОС БАКАЛАВР

          16 лютого 2022 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для студентів ІІ курсу 212 та 213 груп заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта ОС Бакалавр.

          У роботі конференції, на платформі Google Meet, керівник практики по факультету Дука Т. М. представила студентам керівників практики, повідомила терміни проходження та бази практики, провела інструктаж з техніки безпеки та охорони праці.

      Керівник практики к.п.н. доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Мельникова О.М розкрила  завдання з модулів практики, наголосила на  організаційних питаннях щодо дистанційного проходження навчальної педагогічної практики в ЗДО.

     Керівник практики к.п.н. доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Н.Д. ознайомила студентів із переліком завдань практики та строками здачі звітної та робочої документації, а також націлила їх на необхідності висвітлення практичних здобутків під час звітної підсумкової конференції.