Настановча он-лайн конференція з навчальної педагогічної практики для студентів 11з та 111з груп

21 березня відбулась настановча он-лайн конференція  для студентів 11з та 111з груп, які навчаються за спеціальністю: 012 Дошкільна  освіта. Керівник практики кандидат педагогічних наук, доцент Трофаїла Н.Д.

Наталія Дмитрівна повідомила студентів про терміни і тривалість практики,  ознайомила з  рекомендаціями щодо ведення щоденника та індивідуального плану роботи студента-практиканта,  написанням звіту та завданнями практики. Наголосила на необхідності вчасної подачі матеріалів практики та особливостях процедури захисту практики.

Учасники конференції взяли активну участь в обговоренні особливостей проведення навчальної педагогічної практики.