Настановча конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти (614а групи заочної форми навчання) освітнього ступеня «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта

17.02.2023 року відбулася настановча онлайн-конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти 614а групи заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта. Керівник практики професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти І. А. Малишевська. Термін проходження виробничої педагогічної практики з 20.02.2023 – по 31.03.2023 р.р.. на базі закладів загальної середньої освіти.

Проходження виробничої педагогічної практики здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «магістр» має на меті: підготувати висококваліфікованих професіоналів, які володіють професійно особистісними якостями і здатні здійснювати діагностичну, корекційну, освітню, консультативну, дослідницьку, організаційно-управлінську діяльність у роботі з дітьми з порушеннями мовлення, професійно застосовувати на практиці фундаментальні знання з теорії та практики організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти.

У ході конференції керівник практики професор Малишевська І.А. окреслила завдання виробничої педагогічної практики, фахові компетентності якими повинні оволодіти здобувачі вищої освіти. Ірина Малишевська ознайомила практикантів: із змістовими модулями виробничої педагогічної практики, які передбачають навчальну, виховну, методичну та дослідницьку діяльність; індивідуальними завданнями практики, які включають: складання індивідуального плану проходження практики, розробку та проведення уроків, позакласних заходів, роботу з батьками дітей з порушеннями мовлення, розробку діагностичних, дидактичних, наочно-методичних матеріалів; критеріями оцінювання практики; із звітною документацією практики.

Модератор конференції – Ірина Малишевська.